Kód: 67/50 67/100 67/200 67/201 Zvoľte variant

Šalviová zmes LPK

€8,90 €16,30 €30,70 €139,60 od €8,90
Skladom (6 ks) Na objednávku Skladom (4 ks) Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

nachladnutie, viróza, chrípka, nadmerné potenie, prevencia, zvýšená hlienotvorba

Šalviová zmes obsahuje kombináciu bylín, ktoré priaznivo vplývajú najmä na posilnenie imunitného systému a zlepšenie látkovej výmeny. Doporučuje sa pri zápaloch a nachladnutiach. Pôsobí priaznivo aj pri nachladnutiach sprevádzaných zápalom močových ciest a gynekologických problémoch. Použitie je vhodné najmä v období chrípky a viróz, alebo pri zvýšenom riziku prechladnutia aj v lete.

Dávkovanie: 1/2 - 1 čajovú lyžičku rozmiešajte v šálke 150 - 250 ml vody alebo slabého čaju (napr. kamilkový, z materinej dúšky, diviziny, slezu). Minerálnu ani perlivú vodu neodporúčame. Podávajte dlhodobo 2 - 3x denne mimo jedla, na prázdny žalúdok. Vhodné je striedať ju z Tymiánovou zmesou alebo pre väčší efekt piť obe naraz. Obsahuje menšie množstvo horčín, kvôli ktorým nie je moc chutná.

Zloženie:
Etanol, voda, bylinný extrakt zo šalvie (Salvia officinalis), repíka (Agrimonia eupatoria), harmančeku,(Matricaria recutita), echinacey (Echinacea purpurea), yzopu (Hyssopus officinalis), žihľavy (Urtica dioica), nechtíka (Calendula officinalis), prasličky (Equisetum arvense), rebríčku (Achillea millefolium), zlatobyľu (Solidago virgaurea) a truskavca (Polygonum aviculare).

Povolené výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenia EU:

Harmanček, Šalvia

Obranyschopnosť, imunitný systém.
Yzop Normálna funkcia dýchacieho systému.
Žihľava Normálna činnosť imunity, dýchacej sústavy.
Echinacea Prirozená obranyschopnosť – imunitný systém.
Nechtík Osvieženie tela, normálna funkcia pečene, normálna funkcia dýchacieho systému.
Rebríček Normálna funkcia dýchacieho systému.
Zlatobyľ Obranyschopnosť – odolnosť, antioxidant.
Praslička Normálna činnosť pečene, zdravé dýchanie, odolnosť.

 

Upozornenie:
Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:
50, 100, 200, 1000 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR