Kód: 85/50 85/100 85/200 85/201 Zvoľte variant

Divozelová zmes PK

€9,30 €17 €32,10 €146,40 od €9,30
Na objednávku Skladom (1 ks) Skladom (5 ks) Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

kašeľ, priedušky, alergia, nádcha, prechladnutie, pľúca

Bylinky obsiahnuté v Divizinovej zmesi sa oddávna používali na liečbu ochorení dýchacích ciest. Ich užívanie je vhodné najmä pre ľudí, ktorí trpia zápalmi dýchacích ciest, mávajú záchvatový kašeľ, trpia na alergie a infekcie dýchacích ciest. Podporujú aj liečbu ochorení prínosových dutín. Pomáhajú zmierňovať starecký kašeľ.

Doporučené dávkování: 1-4 lyžičky do 1-4 dcl vody alebo bylinného čaju 1-6×denne mimo jedla, aby sa nezdržovala v trávení s nejakou potravinovou natráveninou.

Zloženie: voda, etanol, bylinný extrakt z diviziny, lipy, podbeľu, vlčieho maku, anýzu, tymiánu, sladkého drievka a prvosienky.

Povolené výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenia EU:

Divizina Normálna funkcia dýchacieho systému, trávenia, stav normálny stav sliznice nosohltanu a dýchacích ciest, prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém.
Tymián, materina dúška, lipa Normálna funkcia dýchacieho systému, antioxidant, prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém.
Podbeľ Normálna funkcia horných dýchacích ciest/ imunita.
Vlčí mak Relaxačný účinek – zaspávanie, normálna funkcia dýchacieho systému.
Sladké drievko Normálna funkcia dýchacieho systému, imunitný systém – antioxidant.
Prvosienka Antioxidant, normálna funkcia dýchacieho systému.

 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:
50, 100, 200, 1000 ml

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR