Kód: 49/50 49/100 49/200 49/201 Zvoľte variant

Šípková zmes AK

€9,60 €17,40 €33 €150,70 od €9,60
Skladom (7 ks) Skladom (8 ks) Vypredané Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

Pre imunitu, zdravie horných dýchacích ciest a močových ciest.

Kategória: Doplnky stravy

Šípková zmes obsahuje byliny, ktoré pomáhajú udržovať dobrý stav kĺbov a svalov, podporujú tiež činnosť obehovej sústavy, močových ciest ľadvín a vylučovania. Priaznivo vplývajú na čistenie väziva a kĺbov. Zloženie tejto chutnej čajoviny zároveň prispieva k celkovému prečisteniu organizmu a k zvyšovaniu jeho odolnosti. 

Dávkovanie: 1/2 - 1 čajovú lyžičku rozmiešajte v šálke 150 - 300 ml vody alebo slabého čaju. Minerálnu ani perlivú vodu neodporúčame. Podávajte 1 - 3x denne mimo jedla. Zmes je určená pre dlhodobé užívanie, po dobu 3 - 6 mesiacov, najlepšie v chladných obdobiach s následným prerušením na rovnako dlhú dobu. Chuť možno zvýrazniť pridaním citrónovej šťavy.

Zloženie:
Voda, etanol, bylinný extrakt z šípky (Rosa Canina), čiernej ríbezle (Ribes nigrum), repíka (Agrimonia eupatoria), žihľavy (Urtica dioica), brezy (Betula pendula), violky (Viola tricolor), harmančeka (Matricaria chamomila), echinacey (Echinacea purpurea).

Povolené výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenia EU:

Čierna ríbezla Normálny stav kĺbov, analgetikum.
Žihľava Normálna činnosť kĺbov.
Violka Normálny stav kĺbov, krvi, menštruácia.
Šípka – plody Hojenie rán.
Harmanček Obranyschopnosť, imunitný systém, antioxidant.
Echinacea Prirozená obranyschopnost – imunitný systém.

 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:
50, 100, 200 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR