Kód: 127/50 127/100 127/200 127/201 Zvoľte variant

Dubové kvapky DUBOVKY® RK

€11,20 €20,70 €39,50 €182,70 od €11,20
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

zápal nosohltanu, hrdla, dutiny ústnej, ďasien, paradentóza, angíny, bodnutie hmyzom, pliesne, hemoroidy

Kategória: Doplnky stravy

Extrakty z bylín použitých v Dubových kvapkách majú sťahujúci, mierne protizápalový a dezinfekčný účinok, ktorý podporuje regeneráciu a hojenie kože i slizníc. Triesloviny vytvárajú na povrchu tkanív ochranný povlak. Kvapky sú vhodné na výplachy dutiny ústnej, kloktanie, alebo zvonka po poštípaní hmyzom. Obklady alebo kúpele pôsobia blahodarne u osôb trpiacich ekzémom, zápalovými ochoreniami kože, pri zvýšenom potení. Sedacie kúpele sú vhodné pri liečbe hemoroidov.

Použitie: na pokožku aplikujte priamo, alebo pomocou vatového alebo gázového tampónu, priložte alebo ľahko vtierajte do postihnutej oblasti. Na kúpele a oplachy dávkujte 1 PL (polievkovú lyžicu) na 1 l prevarenej vody. Pre aplikáciu do úst je vhodný rozprašovač. ( Nájdete ho aj u nás na e-shope v sekcii Doplnkových produktov.) Na výplachy úst a kloktanie rieďte 1/2 čajovej lyžičky kvapiek na 100 ml vody.

Zloženie: Etanol (alkohol), voda, bylinný extrakt z dubu, repíku, harmančeku, kostihoja, lopúchu, levandule, skorocelu, šalvie, prasličky a zlatobýľu.

Povolené zdravotné tvrdenia o tejto zmesi, alebo čo legislatíva dovoľuje o tejto zmesi tvrdiť :

 • antiseptikum (= preukázaný účinok na mikroorganizmy při použití na pokožke a slizniciach, napr. sliznica v krku)
 • normálna funkcia imunity, odolnosť
 • prečistenie krvi

  Upozornenie:
  Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Objem:
  50, 100, 200, 1000 ml

  Výrobca:
  NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR