Kód: 226/100 226/370 226/950 Zvoľte variant

OKAI Pestrecová kaša s amarantom a hlivou

€19,80 €67,80 €113,40 od €19,80
Na objednávku Skladom (2 ks) Na objednávku Zvoľte variant
Variant:
Kategória: Oleje a kaše

Pestrec mariánsky (v češtine ostropestrec) má spomedzi známych bylín asi najväčší účinok na pečeň a jej detoxikáciu. Je prospešný pri alergiách všetkého druhu, na poruchy imunity, pri predráždenosti, depresiách...

Pečeň je hlavný energetický a detoxikačný orgán v ľudskom organizme, čistí vnútorné prostredie a umožňuje ostatným bunkám nášho tela korektnú prácu a existenciu. Rozhoduje o zdraví, imunite aj dlhovekosti. To, že vaša pečeň nepracuje dostatočne sa môže prejavovať aj ekzémom, psoriázou, kožnými infekciami, zvýšenými pigmentáciami či vitiligom... 

Pestrecová (ostropestrecová) kaša je sediment ktorý vzniká pri výrobe ostropestrecového oleja. Ako jediná na trhu využíva všetky liečivé účinky pestreca mariánskeho. Účinná látka silmarín sa nachádza v šupkách plodov a na to aby ju nase telo vedelo spracovať je potrebné šupky drviť, bohužiaľ už pri tomto drvení začína oxidácia, ktorá drvinu rýchlo degraduje. Zmiešaním s olejom sa oxidácii zabráni. Náš produkt spája účinky oleja s účinkami drvených šupiek, sediment čistí črevá a tráviaci trakt a pridaním podporných bylín (viď zloženie) sa efekt na organizmus ešte zosilňuje. 

OKHI je zložením podobná OKH, ale je pridaná hliva a amarantový olej.  Použité byliny a rastliny majú priaznivý vplyv na správne fungovanie imunitného systému,pečene, prirodzenú obnovu pečeňových buniek, správnu funkciu ľadvín, čriev a pokožky. Celkovo posilňujú telo, podporujú jeho prirodzené čistiace schopnosti a môžu mať priaznivý vplyv na zápaly, alergie, stav pokožky a únavu. Užívanie OKAI je vhodné tiež ako súčasť pravidelných alebo jednorázových očistných kúr, napr. po chorobách alebo náročnej liečbe. 

Zloženie:

Amarantový olej, bylinný extrakt z pestreca, púpavy, hlivy ustricovej, maralu (leuzeja šuštivá), kotvičníku, nechtíku a koenzým Q10 (obsah 690mg/100ml produktu)

 

Doporučené dávkovanie:

Pretože hliva nemôže byť tepelne spracovaná varením, aby sa glukány nerozložili na cukry, je OKAI trochu ťažšia na trávenie, preto sa doporučuje 1 čajová lyžička 1 - 3x denne pri jedle aby bolo v žalúdku dostatok tráviacich štiav.

 

Upozornenie:

Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:

100, 370, 950ml

Výrobca:

NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR