Kód: 223/100 223/370 223/950 Zvoľte variant

OKHI Pestrecová kaša s hlivou

€18,60 €64,40 €106,30 od €18,60
Skladom (2 ks) Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

ako OKH + hliva

Kategória: Oleje a kaše

Pestrec mariánsky (v češtine ostropestrec) má spomedzi známych bylín asi najväčší účinok na pečeň a jej detoxikáciu. Je prospešný pri alergiách všetkého druhu, na poruchy imunity, pri predráždenosti, depresiách...

Pečeň je hlavný energetický a detoxikačný orgán v ľudskom organizme, čistí vnútorné prostredie a umožňuje ostatným bunkám nášho tela korektnú prácu a existenciu. Rozhoduje o zdraví, imunite aj dlhovekosti. To, že vaša pečeň nepracuje dostatočne sa môže prejavovať aj ekzémom, psoriázou, kožnými infekciami, zvýšenými pigmentáciami či vitiligom... 

Pestrecová (ostropestrecová) kaša je sediment ktorý vzniká pri výrobe ostropestrecového oleja. Ako jediná na trhu využíva všetky liečivé účinky pestreca mariánskeho. Účinná látka silmarín sa nachádza v šupkách plodov a na to aby ju nase telo vedelo spracovať je potrebné šupky drviť, bohužiaľ už pri tomto drvení začína oxidácia, ktorá drvinu rýchlo degraduje. Zmiešaním s olejom sa oxidácii zabráni. Náš produkt spája účinky oleja s účinkami drvených šupiek, sediment čistí črevá a tráviaci trakt a pridaním podporných bylín (viď zloženie) sa efekt na organizmus ešte zosilňuje. 

OKHI je zložením rovnaká ako OKH len je pridaná hliva ustricová.

Doporučené dávkovanie:

Keďže hliva nemôže byť tepelne spracovaná varením, aby sa glukány nerozložili na cukry, je OKHI trochu ťažšia na trávenie, preto sa doporučuje 1 čajová lyžička 1 - 3x denne pri jedle aby bolo v žalúdku dostatok tráviacich štiav.

Zloženie:

Slnečnicový olej, bylinný extrakt z pestereca, hlivy ustricovej, lopúchu, benediktu, kotvičníku, ligurčeka, puškvorca, nechtíku, fenyklu a chmeľu.

Upozornenie:

Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:

100, 350, 900ml

Výrobca:

NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR