Kód: 351/200 351/700 Zvoľte variant

Gambit V

€27,30 €89,30 od €27,30
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

nachladnutie, prevencia viróz, stres, krvný obeh

Kategória: Vnútorné použitie

Gambit V je ovocno bylinná zmes obsahujúca ovocnú zložku (koncentrát 100% arónie a granátového jablka) na vylepšenie chuti a byliny, ktoré predovšetkým priaznivo pôsobia na imunitný systém (parcha, lopúch, pupočník) a prirodzenú obranyschopnosť organizmu (kotvičník, ženšen, echinacea). Prispievajú k normánej funkcii dýchacieho systému (echinacea, baza, kotvičník), podieľajú sa na normálnej funkcii pečene (pestrec, lopúch) a na normálnej funkcii močovej sústavy, a tím aj na prečistení tela (lopúch, baza). Napomáhajú normálnej činnosti srdca (hloh, pestrec), krvného obehu (rozchodnica, jinan), transportu kyslíka (rozchodnica, hloh), normej hladine glukózy v krvi (lopúch, ženšen) a prečistení krvi (lopúch). Udržujú normálny stav kĺbov (baza, pagaštan), chrupaviek (lopúch) a pokožky (kotvičník, pagaštan). Prispievajú k fyzickému a duševnému zdraviu a napomáhajú zotaveniu (ženšen), udržujú vitalitu (ženšen), telový a svalový tonus, energiu (kotvičník), fyzický výkon a kondíciu (rozchodnica). Napomáhajú pri únave (ženšen, rozchodnica), slabosti a vyčerpaní (ženšen). Podieľajú sa na osviežení tela (parcha, pupočník), udržujú kognitivnu a duševnú výkonnosť (rozchodnica, ženšen), mentálne zdravie (parcha) a emocionálny komfort pri strese (ženšen, rozchodnica). Relaxačný účinok pomáha pri zaspávaní (hloh).

 

Doporučené dávkovanie: 1 polievkovú lyžicu rozmiešať v 150 - 300 ml vlažnej vody alebo slabého čaju 1 až 4x denne. Nedoporučuje sa používať vodu minerálnu alebo perlivú. Pre celodenné popíjanie je možné pripraviť nápoj rozmiešaním 3 lyžíc zmesi v 1 litri vody. Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:
200, 700 ml

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR