Kód: 55/200 55/700 Zvoľte variant

Gambit H

€22,90 €73,70 od €22,90
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

harmonizátor telesných funkcií, duševné tonikum, spomaľovanie starnutia, odstránenie duševnej aj telesnej únavy

Kategória: Vnútorné použitie

Gambit H bol vyrobený ako harmonizátor "H" telesných a duševných funkcií. Je to optimalizovaný tekutý čajový koncentrát, ktorý obsahuje ovocnú zložku vylepšujúcu chuť a bylinky, ktoré napomáhajú k fyzickej výkonnosti a kondícii (pestrec, ženšen a rozchodnica), podporujú vitalitu (žihľava), energiu a tonus tela (kotvičník, rakytník, sladké drievko), prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť (ihica, zlatobyľ, medvedica, baza, rebríček, divizina, anýz), relaxáciu a fyzickú pohodu (vrbovka, hloh, harmanček, mak, prvosienka) a osviežujú telo (nechtík, praslička, puškvorec, parcha).Prispievajú k lepšej duševnej výkonnosti (pestrec, ženšen, bakopa), koncentrácii (žihľava, ženšen, bakopa) a intelektuálnej aktivite (žihľava). Podporujú kognitívne funkcie (jinan, pupočník, bakopa), duševnú rovnováhu (žihľava, jinan), duševnú pohodu (vrbovka, klanopraška) a pôsobia ako antioxidant (pestrec, púpava, jinan, baza, čučoriedka, harmnček).

Doporučené dávkovanie: 1 polievkovú lyžicu rozmiešať v 150 - 300 ml vlažnej vody alebo slabého čaju 1 až 4x denne. Nedoporučuje sa používať vodu minerálnu alebo perlivú. Pre celodenné popíjanie je možné pripraviť nápoj rozmiešaním 3 lyžíc zmesi v 1 litri vody. Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:
200, 700 ml

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR