Kód: 61/200 61/700 Zvoľte variant

Gambit P

€22,90 €73,70 od €22,90
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

pre zdravie dýchacích ciest a imunitného systému

Kategória: Vnútorné použitie

Gambit P je ovocno-bylinná zmes, kde ovocná zložka vylepšuje chuť, a bylinná zložka predovšetkým podporuje imunitný systém (divizina, tymián, repík, harmanček, šalvia, sladké drievko), a napomáhajú k normálnej funkcii dýchacieho systému (divizina, echinacea, baza, skorocel.

Doporučené dávkovanie: 1 polievkovú lyžicu rozmiešať v 150-300 ml vlažnej vody alebo slabého čaju. Neodporúča sa voda minerálna ani sýtená. Podávajte 1-4x denne. Na celodenné popíjanie je možné pripraviť nápoj z cca. 3 polievkových lyžíc na 1 liter vody. Je vhodný na dlhodobé užívanie.

Zloženie:

hruškový koncentrát - 100% hruška, jablkový koncentrát - % jablko, čučoriedkový koncentrát - 100% čučoriedka, bylinný extrakt z diviziny (Verbascum densiflorum), lipy (Tilia cordata), podbeľu (Tussilago farfara), maku (Papaver somniferum), anýzu (Pimpinella anisum), tymiánu (Thymus vulgaris), sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), prvosienky (Primula veris), bazy (Sambucus nigra), mäty (Mentha piperita), túžobníku (Filipendula ulmaria), harmančeku (Matricaria chamomilla), yzopu (Hissopus officinalis), echinacey (Echinacea purpurea, Echinacea angustifolia), kapucínky (Tropaeolum majus), nechtíku (Calendula officinalis), mačacieho pazúra (Uncaria tomentosa), fenyklu (Foeniculum vulgare) a šalvie (Salviae officinalis), alkohol, voda.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:

200,700ml

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR