Kód: 326/50M 326/100 326/200 Zvoľte variant

RK-V Dubové kvapky s hlivou

Neohodnotené
€12,20 €23,10 €44,50 od €12,20
Skladom (5 ks) Skladom (6 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant:

ústna a nosová sliznica (pozor obsahujú propolis)

Kategória: Vonkajšie použitie

Dubové kvapky s hlivou RK-V sú vyrobené predovšetkým k aplikácii na ústnu a nosovú sliznicu v tejto dobe, kedy je kvapôčkový prenos vírusov velmi ľahký a rýchli.

Dubové kvapky s hlivou obsahujú triesloviny, které reagujú s bielkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která sťahuje povrch kože alebo sliznice (tzv. adstringentný účinok) a izoluje podložie. Reakcia s bielkovinami teda sťahuje povrch, zachytáva vírusy, chlamýdie, plesňe a baktérie (aj meningokoky) za ich bielkovinový obal a je tak pre nich metabolickou pascou. Prítomný alkohol ich pomáhá ničiť a po minúte štípania tlmí aj bolesť.

Zloženie: alkohol, voda, dub, echinacea, nechtík, šalvia, repík, harmanček, túžobník, fenykel, hliva, klinček, kurkuma, arnika, zázvor, lékořice, propolis, tymián.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR