OKJ Pestrecová kaša jemná

ako OKH ale bez mechanického čistenia

Variant:
€18,40 €63,90 €105,60 od €18,40
Dostupnosť: Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 214/100 214/370 214/950 Zvoľte variant
OKJ Pestrecová kaša jemná

Podrobný popis

Pestrec mariánsky (v češtine ostropestrec) má spomedzi známych bylín asi najväčší účinok na pečeň a jej detoxikáciu. Je prospešný pri alergiách všetkého druhu, na poruchy imunity, pri predráždenosti, depresiách...

Pečeň je hlavný energetický a detoxikačný orgán v ľudskom organizme, čistí vnútorné prostredie a umožňuje ostatným bunkám nášho tela korektnú prácu a existenciu. Rozhoduje o zdraví, imunite aj dlhovekosti. To, že vaša pečeň nepracuje dostatočne sa môže prejavovať aj ekzémom, psoriázou, kožnými infekciami, zvýšenými pigmentáciami či vitiligom... 

Pestrecová (ostropestrecová) kaša je sediment ktorý vzniká pri výrobe ostropestrecového oleja. Ako jediná na trhu využíva všetky liečivé účinky pestreca mariánskeho. Účinná látka silmarín sa nachádza v šupkách plodov a na to aby ju nase telo vedelo spracovať je potrebné šupky drviť, bohužiaľ už pri tomto drvení začína oxidácia, ktorá drvinu rýchlo degraduje. Zmiešaním s olejom sa oxidácii zabráni. Náš produkt spája účinky oleja s účinkami drvených šupiek, sediment čistí črevá a tráviaci trakt a pridaním podporných bylín (viď zloženie) sa efekt na organizmus ešte zosilňuje. 

Na rozdiel od kaše hrubej je jemne mletá a preto pri jej užívaní nedochádza k mechanickému čisteniu čriev. Vďaka tomu je lepšie znášaná pri problémoch so zápalmi čriev, Crohnovej chorobe či celiakii.

Doporučené dávkovanie:

1 lyžička (ľudia chudej postavy) až 1 lyžica (ľudia silnejšej postavy) 2-3x s jedlom ( osvedčilo sa aj do jedál). Pre ľudí, ktorí majú zanesené žlčovody sa doporučuje 2-3x denne s jedlom 1/2 až 1 lyžica . Je dobré mať pripravený aj čajový koncentrát 12K zemežlč, pre prípad že by sa ozval žlčník.

Nebrať pred spaním a na noc aby sa nedráždilo trávenie ktoré si má v noci oddýchnuť. 

Je dôležité poznamenať že pečeň na kvalitnú prácu vyžadujú dostatok kyslíka je preto vhodné dýchať zhlboka na plné pľúca. 

Zloženie:

Slnečnicový olej, bylinný extrakt z pestreca, lopúchu, benediktu, ligurčeka, puškvorca, fenyklu a chmeľa.

Upozornenie:

Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujete doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Objem:

100, 350, 900ml

Výrobca:

NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR