Doprava, platba a doba dodania

Objednávky doručujeme na území Slovenskej republiky týmito spôsobmi:

Slovenska-pošta-logo

Slovenská Pošta do 1kg - doprava vhodná pre menšie objednávky, ktoré sa odosielajú ako doporučený list. Cena dopravy je 2,50 €, dobierka +1 €. (Neodporúčame pri objednávkach ostropestrecových kaší, nakoľko u nich môže pri neopatrnej manipulácii a otáčaní dolu hlavou v zriedkavých prípadoch dôjsť k vytečeniu oleja.)

Slovenská Pošta do 5kg - doprava vhodná pre objednávky s väčším množstvom produktov. Sú odosielané ako balík na adresu s doplnkovou službou Krehké. Cena dopravy 3,50€, dobierka +1 €. 

Webp.net-resizeimage_(43)_thumb

Kuriér - doručenie kuriérskou službou DPD s doplnkovou službou krehké. Cena dopravy 3,50€, dobierka +1 €. 

Tiež je možné zvoliť si osobný odber zdarma na výdajnom mieste v Nových Zámkoch, na adrese Považská 18. Pri osobnom odbere je možná iba platba prevodom, nakoľko sa nejedná o predajňu, ale len o skladové priestory. Po prijatí platby na náš účet vás budeme kontaktovať, že tovar je pripravený na prevzatie.

 

Doba dodania

Objednávky sú odosielané zvyčajne do dvoch pracovných dní po ich prijatí v prípade, že je všetok tovar skladom.

Pri platbe prevodom vopred je objednávka odoslaná do dvoch pracovných dní po prijatí platby na náš účet.

V ostatných prípadoch Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom o čase a možnostiach doručenia. Štandardná doba dodania produktov na objednávku je cca. dva týždne, pri litrových baleniach sa môže ešte o pár dní predĺžiť.

 

karton

S ohľadom na životné prostredie sa snažíme v maximálnej možnej miere recyklovať obalové materiály, preto sa nezľaknite, ak vám príde balíček napríklad v krabici od vína :)