PVJ Pleťová voda pagaštanová

opuchy okolo očí, začervenanie, rozšírené a popraskané žilky

Variant:
€9 €16 od €9
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 151/100 151/200 Zvoľte variant
PVJ Pleťová voda pagaštanová

Podrobný popis

Okrem čistiacich účinkov sa táto pleťová voda vyznačuje obsahom aescinu z plodov a kvetov Pagaštanu, ktorý môže napomôcť obnove prietoku krvi v zanesených a rozšírených žilkách, ktoré obyčajne pôsobia na lícach, nose a krku neesteticky. Môže mať priaznivý vplyv na zníženie opuchov pod očami. Zvláštnosťou tejto pleťovej vody je, že obsah koloidných škrobov prekrýva póry, bez toho aby ich upchávali. Tieto škroby ale môžu pleťovú vodu zakaliť, takže nebýva číra, čo ale nieje na závadu.

Zloženie:

voda, etanol, glycerín, bylinný extrakt z pagaštanu, prasličky, nechtíku, levandule, harmančeka, šalvie a tymiánu.

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenara obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a odsychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.