Kód: 154/100 154/200 Zvoľte variant

PVL Pleťová voda levandulová

€9,10 €16,20 od €9,10
Skladom (5 ks) Na objednávku Zvoľte variant
Variant:

bežné ošetrenie pleti, hĺbkové čistenie

Pleťová voda levanduľová má veľmi silný hĺbkový čistiaci účinok. Pleť zbavuje patogénnej mikroflóry vrátane povrchových plesní, vylúčených metabolitov, soli, kozmetiky a nečistôt pri zachovaní jej prirodzeného pH. Je možné ju používať nielen na tvár, ale aj na celé telo, zvlášť pri liečbe antibiotikami, celkovej únave, apatii, depresii a akejkoľvek liekovej terapii. Doporučuje sa aj na vyčistenie zbytkov mydla z pokožky po jej hrubom umytí a pred aplikáciou kozmetiky. Tiež je vhodná na odličovanie či ošetrenie pleti po použití iných odličovacích prostriedkov. Je možné ju riediť vodou alebo odvarom z obľúbenej bylinky. Sťahujúceho účinku možno dosiahnuť pridaním Dubových kvapiek RK. Je to univerzálna a najpredávanejšia pleťová voda.

Zloženie:

voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z levandule (Lavandula angustifolia), harmančeka (Chamomilla recutita), nechtíku (Calendula officinalis) , rebríčka (Achillea millefolium), mäty (Mentha piperita), prasličky (Equisetum arvense), šalvie (Salvia officinalis), repíku (Agrimonia eupatoria) , zlatobyľu (Solidago virgaurea), fenyklu (Foeniculum vulgare) a chmeľu (Humulus lupulus). 

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenára obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a vysychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR