PVM Pleťová voda nechtíková

regenerácia, akné, vrāsky, hebkosť a vláčnosť

Variant:
€9 €16 od €9
Dostupnosť: Skladom (5 ks) Vypredané Zvoľte variant
Kód: 157/100 157/200 Zvoľte variant
PVM Pleťová voda nechtíková

Podrobný popis

Nechtík v pleťovej vode pôsobí protizápalovo a zjemňuje pokožku. Pleť sa zbavuje uhrovitosti a čistí sa do hĺbky. Účinné flavonoidné zložky z nechtíku neznášajú svetlo preto túto pleťovú vodu doporučujeme uchovávať v toaletnej skrinke. U mladých osôb odporúčame používať na problematickú pleť, u starších na vyhladenie vrások a zjemnenie pleti, zároveň je veľmi vhodná na prestriedanie iných pleťových vôd. 

Zloženie:

Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z nechtíku, prasličky, repíku, levandule, harmančeka, skorocelu, šalvie, mäty, rebríčku (myší chvost), tymiánu, dubu a zlatobyľe.

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenára obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a odsychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.