Kód: 163/100 163/200 Zvoľte variant

PVP Pleťová voda prasličková

Neohodnotené
€7,40 €13,20 od €7,40
Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant:

pergamenová a namáhaná pleť, starnutie, vrásky, pigmentové škvrny

Praslička a ďalšie byliny sú spracované tak, aby sa zachovalo maximum kremíku pre využitie u starnúcej pleti. Podľa skúseností Dedka Korenara táto voda spomaľuje starnutie a degeneráciu pleti. Je tiež veľmi vhodná pre pleť namáhanú častým používaním make-upu. Táto pleťová voda býva koloidom prasličky trochu kalná čo nie je na závadu.

Zloženie:

Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z prasličky (Equisetum arvense), repíku (Agrimonia eupatoria), nechtíku (Calendula officinalis), levandule (Lavandula angustifolia), skorocelu (Plantago lanceolata), rebríčku (Achillea millefolium) a zlatobyľu (Solidago virgaurea).

 

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenára obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a odsychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie