PVP Pleťová voda prasličková

pergamenová a namáhaná pleť, starnutie, vrásky, pigmentové škvrny

Variant:
€9 €16 od €9
Dostupnosť: Skladom (2 ks) Vypredané Zvoľte variant
Kód: 163/100 163/200 Zvoľte variant
PVP Pleťová voda prasličková

Podrobný popis

Praslička a ďalšie byliny sú spracované tak, aby sa zachovalo maximum kremíku pre využitie u starnúcej pleti. Podľa skúseností Dedka Korenara táto voda spomaľuje starnutie a degeneráciu pleti. Je tiež veľmi vhodná pre pleť namáhanú častým používaním make-upu. Táto pleťová voda býva koloidom prasličky trochu kalná čo nie je na závadu.

Zloženie:

Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z prasličky (Equisetum arvense), repíku (Agrimonia eupatoria), nechtíku (Calendula officinalis), levandule (Lavandula angustifolia), skorocelu (Plantago lanceolata), rebríčku (Achillea millefolium) a zlatobyľu (Solidago virgaurea).

 

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenára obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a odsychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.

Výrobca:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR