PVR Pleťová voda repíková

ekzémy, akné, sťahujúca a hojivá

Variant:
€9 €16 od €9
Dostupnosť: Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 166/100 166/200 Zvoľte variant
PVR Pleťová voda repíková

Podrobný popis

Rozšírené póry sú príčinou trápenia mnohých mladých žien aj mužov.K ich vyčisteniu a sťahovaniu je určená pleťová voda repíková. 

Hodí sa aj na očistenie ekzematických, aknóznich a zvlášť mokvajúcich oblastí a to ako pred aplikáciou liečebných mastí tak aj na ich odstránenie. Mierny sťahujúci účinok trieslovín repíku potlačuje rast patogénnej mikroflóry.

Zloženie:

Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z repíku, nechtíku, levandule, šalvie a dubu

Princíp pôsobenia:

Pleťové vody Dedka Korenára obsahujú alkohol ktorého vysušujúci efekt je potlačený prítomnými bylinkami. Je možné ich riediť vodou až v pomere 1:3. Ich vysoká čistiaca schopnosť je účinná aj do hĺbky pokožky. Je založená na princípe rozpúšťania nečistôt v póroch a odsychania pleťovej vody na pokožke, čím dochádza k transportu nečistôt na povrch, kde sú po vyschnutí prirodzene zotreté.

Tieto pleťové vody sú šetrné pre pleť, uvoľňujú a odstraňujú len poškodené či staré bunky. Odstraňujú tiež nefunkčný, ochranný tuk pokožky - starý, zoxidovaný a napadnutý mikroflórou a stimulujú tvorbu nového. Tým že pleťové vody neobsahujú tenzidy (odmasťovač) neprichádza k rozpúšťaniu kvalitného nezoxidovaného tuku pretože to prítomný alkohol nedokáže. Preto pokožka nie je poškodzovaná do hĺbky medzibunkového priestoru a aj pri dlhodobom používaní je pleť chránená. 

Všetky pleťové vody je možné medzi sebou akokoľvek miešať pre dosiahnutie špeciálneho účinku.